Yhteystiedot

Posti- ja käyntiosoite
Kuutinkulma, Valtakatu 23 LH 503
53600 Lappeenranta

Turvallisuussyistä Kuutinkulman ovi on lukittuna niinä aikoina kun tiloissa ei ole varattuja kokoontumisia.
Soittamalla ovikelloa henkilökunta tulee avaamaan oven.

Laskut mielellään sähköisessä muodossa
toimisto@ekyhdistykset.fi

Verkkolaskut:
003727689901 OKOYFIHH

Y-tunnus
2768990-1

Toimisto
Mira Saira, järjestöassistentti
p. 040 688 6360
toimisto@ekyhdistykset.fi

Puheenjohtaja
Ilkka Kuukka (erittäin vaihtelevasti tavoitettavissa heinäkuussa)
p. 040 626 5270
ilkka.kuukka@ekyhdistykset.fi

Varapuheenjohtaja
Virpi Ulmanen
p. 050 574 9867
virpi.ulmanen@laptuote.fi

Sihteeri, jäsenrekisteriasiat ja tiedotus
Jukka Kosonen
p. 040 865 1362
toimisto@ekyhdistykset.fi

Taloudenhoitaja
Raija Suuronen
p. 040 743 4956
raija.suuronen@ekyhdistykset.fi

Kuutinkulman tilavaraukset
tilavaraus@ekyhdistykset.fi
p. 040 688 6360

Hanketyöntekijät
Etelä-Karjalan OLKA -hanke
Sari Tammeslehto (lomalla: 3.-30.7. 2023)
sari.tammeslehto@ekyhdistykset.fi
p. 041 3121 368

Etelä-Karjalan Kumppanuusverkosto-hanke
Henna Raikaslehto (lomalla: 28.6.-18.7. 2023)
henna.raikaslehto@ekyhdistykset.fi
p. 044 979 1109

Comments are closed.